Ninge din nou la Păltiniș

Ninge frumos la Păltiniș. Pârtia este numai bună pentru a fi testată. Fiind deja weekend, nu ne rămâne decât să te invităm să vii la noi. Avem zăpadă, cea mai bună și mai mare pârtie, avem restaurant la baza pârtiei, în care găsești tot pentru a lua o pauză de la schiat. De aer curat nici nu mai vorbim. Așa că, după cum se spune: „vorba multă, sărăcia omului”, știi ce urmează să îți spunem:

Hai la munte, hai la schi!

TAGS

Categories

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *